Het Witte Paard

Sas van Gent



SponsorKliks, sponsor HWP gratis!
HWP 50+ toernooi 2015 (verslag en eindstand).pdf
Vorige pagina
RSS feed

Foto's van de 2e speeldag van het PKJ

 

De kampioenen zijn van PKJ 2006 zijn:

Beste Jongen

Beste meisje

A: Jan  Breukelman (Terneuzen)

B: Jiri Obels (Terneuzen)

C: Maarten Rademakers (HWP)

D: Renzo Ducarmon (Terneuzen)

E: Renzo Ducarmon (Terneuzen)

 

Mariska Willemsen (Middelburg)

Ingeborg Jansen (Landau)

Carlijn Braem (WZV)

Veronique Hamelink (Terneuzen)

Veronique Hamelink (Terneuzen)

 

Voor het NK plaatsten zich tevens in de D-groep: Quinten Ducarmon (Terneuzen) en Coen Dieleman (Goes)

 

Ranglijst na de vijfde ronde in de A-groep

Nr  Lnr Naam                        rating              punten  W.P.  S.B.  ap

  1   1 Jan Breukelman

  2   2 Joey Grochal

  3   3 Mattis van Doeselaar

  4   6 Stefan Willemsen

  5   5 Robbert Jansen

  6   8 Niels de Feyter

  7   9 Mariska Willemsen

  8   7 David de Feyter

  9   4 Ingvar Nordin

 10  10 Jacqueline Willemsen

 11  12 Bram Schaap

 12  11 Pjotr Houtman

2100

1870

1557

1260

1402

1136

1073

1158

1425

1043

900

978

5.0

3.5

3.5

3.0

3.0

2.5

2.5

2.0

2.0

2.0

1.0

0.0

13.5

16.0

14.0

15.0

14.5

12.0

11.0

14.5

11.0

10.5

8.5

9.5

13.50  

9.50  

9.00  

6.50  

6.00  

4.25  

3.25  

2.50  

1.50  

1.25  

0.25  

1.00 

 

Ranglijst na de vijfde ronde in de B-groep

Nr  Lnr Naam                        rating              punten  W.P.  S.B.  ap

  1   1 Jiri Obels

  2   2 Quinten Ducarmon

  3   3 Ingeborg Jansen

  4   8 Rien de Bock

  5   6 Nick Wegman

  6  11 Steven  Rademakers

  7   4 Roland Kars

  8   7 Quinten vd Vrie

  9   9 Eva Pot

 10  12 Joost van Druenen

 11  14 Marcel dHondt

 12   5 Quinten Volleman

 13  10 James Gehrmann

 14  13 Stefan  Bos

1762

1762

1561

1281

1413

1135

1512

1412

1192

1117

967

1445

1165

1040

5.0

4.0

3.5

3.0

3.0

3.0

2.5

2.0

2.0

2.0

2.0

1.0

1.0

1.0

15.0

13.5

13.5

13.5

13.5

11.5

15.0

14.5

12.0

11.5

8.5

14.0

10.5

8.5

15.00  

8.50  

5.75  

6.00  

5.50  

6.00  

7.50  

4.50  

3.00  

2.50  

1.50  

4.00  

0.50  

0.25  

 

Ranglijst na de negende ronde in de C-groep

Nr  Lnr Naam                        rating              punten  W.P.  S.B.  ap

  1  10 Maarten Rademakers

  2   1 Luuc vd Zee

  3   7 MaxBastian Verwoerd

  4   6 Laurens Lamper

  5   4 Pieter Wisse

  6  11 Maxim Le Clercq

  7   9 Vincent Sleuijter

  8   5 Mickey Steijaert

  9   3 Chris  van Waes

 10  12 Wouter Massink

 11  14 Mike Hilberdink

 12   8 Sean Leydekkers

 13  13 Carlijn Braem

 14   2 Claire Volleman

1138

1422

1208

1238

1242

1044

1141

1241

1281

998

900

1180

921

1359

8.5

8.0

7.5

5.0

5.0

4.5

4.5

4.0

4.0

3.0

2.0

2.0

1.5

1.5

44.0

45.0

38.5

42.0

39.0

46.5

38.0

46.0

44.5

32.5

37.0

34.5

40.5

39.0

40.50  

36.50  

22.75  

16.50  

13.75  

13.00  

11.75  

10.75  

19.75  

4.75  

3.00  

2.25  

4.75  

18.00  

 

Ranglijst na de twaalfde ronde in de D-groep

Nr  Lnr Naam                        rating              punten  W.P.  S.B.  ap

  1   3 Renzo Ducarmon *

  2   1 Coen Dieleman

  3   2 Tim de  Jonge

  4   4 Tom Kloosterman

  5   9 Tom Cornelis

  6   8 Floor Massink

  7  11 Dennis van Driel

  8   6 Dennis Verhoef

  9  13 Swen Hilberdink

 10  14 Maurice Buzink

 11   7 Robbert  Manneke

 12  12 Tycho Hedegaard

 13   5 Matthijs Biondina

 14  16 Veronique Hamelink *

 15  10 Valerie Volleman*

 16  15 Jocynthe  Buzink *

1077

1140

1125

997

853

861

500

910

500

500

900

500

936

492

618

500

11.0

11.0

9.5

8.5

7.5

6.0

5.5

5.0

4.5

4.0

4.0

4.0

4.0

3.0

2.5

1.0

73.5

70.0

81.0

70.5

78.0

74.5

80.0

76.5

68.0

75.0

73.5

69.5

58.0

73.5

67.5

63.0

62.50  

61.00  

54.00   

39.50  

41.00  

25.25  

25.00  

18.00  

24.75  

17.25  

13.50  

16.00  

20.75  

10.75  

26.00  

0.25  

* = E-groep. (tot 10 jaar)

 

 

Website van het PKJ< /body>