Het Witte Paard

Sas van Gent



SponsorKliks, sponsor HWP gratis!
Privacy Statement van HWP (25-05-2018).pdf
Vorige pagina
RSS feed

 

 

3e HWP- jeugdschaaktoernooi

zaterdag 13 september 2008

 

verslag en Eindstanden

 

 

Verslag

 

Maarten Rademakers wint 3e HWP-jeugdschaaktoernooi in Sas van Gent op 13 september 2008

Maarten Rademakers van schaakvereniging Het Witte Paard heeft het 3e HWP-jeugdschaaktoernooi op zijn naam geschreven. Dit toernooi werd gehouden op zaterdag 13 september 2008 in de Roselaer in Sas van Gent.

Er speelden maar liefst 49 schakers mee in vijf leeftijdsgroepen! In totaal waren er 15 verschillende schaakverenigingen vertegenwoordigd!

Het was een succesvolle en zeer sportieve schaakmiddag in Sas van Gent.

Hieronder staan de eindstanden per groep vermeld.

 

 

Eindstanden        
           
A-groep          
Aantal deelnemers: 10      
Aantal ronden: 9        
Speeltempo: 15 min. p.p.p.p.      
Groepsleider: Nick Dubbeldam      
           
  Naam   Schaakvereniging Punten
1. Maarten Rademakers S. V. Het Witte Paard  7½ 
2. Ward Van Eetvelde Chesspirant 2000 7
3. Philippe Peelman KGSRL   6
4. Rien de Böck Goese S.V. 5½ 
5. Samuel De Roo Rapid Aalter 5
6. Cedric De Pauw Rapid Aalter
7. Steven Rademakers S.V. Het Witte Paard
8. Nick Wegman S.V. Het Witte Paard 4
9. Ulrik Wulgaert Wachtebeke   1
10. Isabelle Peelman KGSRL   0
           
           
B-groep          
Aantal deelnemers: 8      
Aantal ronden: 7        
Speeltempo: 20 min. p.p.p.p.      
Groepsleider: Nick Dubbeldam      
           
  Naam   Schaakvereniging Punten
1. Joey van de Braak Goese S.V. 6½ 
2. Maxim le Clercq Goese S.V.
3. Quinten Heetesonne Artevelde   5
4. Renzo Ducarmon S.C. Terneuzen 5
5. Quinten Van Parijs Jean Jaurès 2
6. Jonas Rawoens Jean  Jaurès 2
7. Tim Van de Velde Jean Jaurès
8. Tristan Bekaert Wachtebeke ½ 
           
C-groep          
Aantal deelnemers: 12      
Aantal ronden: 11        
Speeltempo: 15 min. p.p.p.p.      
Groepsleider: Cor Provoost      
           
  Naam   Schaakvereniging Punten
1. Matthias Lootens Chesspirant 2000  11
2. Nikita Van Parijs Jean Jaurès 9
3. Annelies Cuvelier Chesspirant 2000 9
4. Jeremy Aarts Goese S.V. 8
5. Thomas Delcour Artevelde   6
6. Tim de Jonge S.K. Souburg 6
7. Wendy Vink S.K. Souburg 6
8. Kevin Van de Velde Jean Jaurès 4
9. Dennis van Driel S.K. Souburg 3
10. Stefan Koekkoek S.V. S. Landau 2
11. Lies De Zutter Artevelde   1
12. Wesley Vandesteene Wachtebeke 1
           
           
D-groep          
Aantal deelnemers: 6      
Aantal ronden: 10        
Speeltempo: 15 min. p.p.p.p.      
Groepsleider: Cor Provoost      
           
  Naam   Schaakvereniging Punten
1. Kedem Gutkind S.V. Zierikzee 8
2. Siewald Degraeve Chesspirant 2000 7
3. Michiel Cuvelier Chesspirant 2000 6
4. Laura Blommaert Boey Temse 4
5. Iris Van de Velde Jean Jaurès 3
6. Mathijs Dubbeldam S.V. Het Witte Paard 2
           
           
E-groep          
Aantal deelnemers: 13      
Aantal ronden: 9        
Speeltempo: 15 min. p.p.p.p.      
Groepsleider: Manuel Colsen      
           
  Naam   Schaakvereniging Punten
1. Quinten Ramacker Chesspirant 2000
2. Amir Jalalijam Jean Jaurès 7
3. Maxime Delboo Chesspirant 2000 7
4. Tibo Maes Chesspirant 2000 6
5. Robin Blommaert Boey Temse
6. Kristina Gombosuren Bredene   5
7. Eline Delboo Chesspirant 2000 5
8. Han Van Bladel Boey Temse
9. Nathaniel Faybish Anderlecht 4
10. Tristan Van Eeckhout Jean Jaurès 4
11. Youp van de Graaf S.V. Het Witte Paard 3
12. Lydia Dubbeldam S.V. Het Witte Paard
13. Kristof Gombosuren Bredene   1