Het Witte Paard

Sas van Gent



SponsorKliks, sponsor HWP gratis!
HWP 50+ toernooi 2015 (verslag en eindstand).pdf
Vorige pagina
RSS feed

Simon Provoost wint 1e HWP-jeugdtoernooi

Simon Provoost van schaakvereniging West-Zeeuws-Vlaanderen heeft het 1e HWP-jeugdtoernooi op zaterdag 25 februari 2006 op zijn naam geschreven, dat ter gelegenheid van het 50-jarig bestaan van schaakvereniging Het Witte Paard gehouden werd in Zuiddorpe.

 

Dit toernooi vond plaats in gemeenschapshuis ’t Kaaike in Zuiddorpe en telde 32 deelnemers.

Er werd in drie leeftijdscategorieën gespeeld. Het speeltempo in groep 1 (1988 t/m 1992) en in groep 2 (1993 t/m 1995) was 15 min. p.p.p.p. De jongste groep (groep 3) speelde 10 min. p.p.p.p. Tim de Jonge van S.K. Souburg heeft gewonnen in groep 2 en Veronique Hamelink (schaakclub Terneuzen) was de beste in groep 3.

De algehele leiding was in handen van Manuel Colsen (HWP) en de HWP-ers Nick Dubbeldam, Cor Provoost, Cees Smits en Kees Nieuwelink zorgden voor het goede verloop van de wedstrijden. Het was een succesvolle en zeer sportieve schaakmiddag in het Zeeuws-Vlaamse Zuiddorpe.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Eindstand groep 1

 

 

Naam

Club

Punten

Mini-Match

 1.

 2.

Simon Provoost

Maarten Rademakers

S.V. W.Z.V.

S.V. Het Witte Paard

6 uit 7

6

2-0

 

 3.

 4.

Steven Rademakers

Ingeborg Jansen

S.V. Het Witte Paard

S.V. S. Landau

6

3

2-0

 5.

 6.

Hans Risseeuw

Philippe Peelman

S.V. W.Z.V.

Chesspirant 2000 (B)

2

2

1-1

 7.

 8.

Mickey Steijaert

Isabelle Peelman

S.V. W.Z.V.

Chesspirant 2000 (B)

 

2

1

1-1

 Eindstand groep 2

 

Naam

Club

Punten

 1.

 2.

 3.

 4.

 5.

 6.

 7.

 8.

 9.

 10.

 11.

 12.

 13.

 14.

 15.

 16.

 17.

Tim de Jonge

Renzo Ducarmon

Chris van Waes

Tom Cornelis

Arnoud Aarnoudse

Carlijn Braem

Youri van Leuven

Roy Goethals

Kenan Berk

Sean Leijdekkers

Robbert Manneke

Wendy Vink

Valentijn de Ronde

Marijn van Donkelaar

Anne Peelman

Maurice Buzink

Leon Rosseau

S.K. Souburg

S.C. Terneuzen

S.V. W.Z.V.

S.V. W.Z.V.

S.V. Het Witte Paard

S.V. W.Z.V.

S.V. Het Witte Paard

S.V. W.Z.V.

S.V. W.Z.V.

S.V. W.Z.V.

S.V. W.Z.V.

S.K. Souburg

S.V. S. Landau

S.V. W.Z.V.

Lokeren (B)

S.K. Souburg

S.V. Het Witte Paard

8 uit 9             

6

6

6

5

5

5

4

4

2

2

 Eindstand groep 3

 

Naam

Club

Punten

 1.

 2.

 3.

 4.

 5.

 6.

 7.

Veronique Hamelink

Maarten Nieuwelink

Kevin Markovich

Peter Vink

Pim Meerdink

Natasha Smits

Jens Cerpentier

S.C. Terneuzen

Zuiddorpe

Zuiddorpe

S.K. Souburg

Zuiddorpe

Terneuzen

Zuiddorpe

11 uit 12

8

7

3

3